22 Kasım 2011 Salı

BEN GÜZELE GÜZEL DEMEM, DİYEMEM!Diyemiyorum çünkü tokat yiyorum! Hem de başkasının kız arkadaşından! Neden mi? Buyrun;


Sürekli ondan bahsettiğim içinmiş! "Yeter artık" dedi bastı tokadı. Benimle hem fikir olduğunu belirtmesiyle arkadaşımın da tokatla buluşması bir oldu. Yedik tokadı yani paşa paşa. Ne için? Bir bayan yanında, onu yok sayarak başka bir bayandan övgüyle bahsettiğimiz için. Çok ayıp etmişiz!

Peki bizim yıllarca oynadığınız erkeklik gururumuza ne demeli? Ne Robert Pattinson'unuz bitti, ne Sawyer'ınız, ne de Kıvanç Tatlıtuğ'unuz! Hadi yabancı abiler neyse de, yerlisi çok dokunuyor arkadaş! Sanmayın ki Kıvanç  Behlül olup yengeye sarkıp, Sekiz olup Ezel kovalayıp, Kuzey olup baklavacı açtığından beri çekiyoruz bu azabı. Hayır! Ben saatlerce Menekşe ile Halil işkencesine maruz kalırdım siz ne diyorsunuz! Hem de kız arkadaşımla birlikte! Reklam girene dek gıkını da çıkartamıyorsun, 10 dakika reklamda aşkını tekrar ilan ettin ettin, yoksa gitti kız Halil'e geçmiş olsun! 

İnsan bir de kendini sorguluyor. Bir bayan var, kız arkadaşın, başka adamları beğeniyor. Beğenmek ne kelime, dibi düşüyor! Bir o adamlara bakıyorsun, bir kendine. Birlikte bakalım isterseniz;
Şimdi de bana bakıyoruz; 


Diyorsun ki kendi kendine, bu kız benim neremi beğeniyor! Bir sorsan bunu ona kılıf belli;

- "Aa olur mu aşkım, sen başkasın onlar başka! Hem sen benim yakışıklımsın sadece :) Şişman aşkım benim, göbekli aşkım benim, gel bi öpiiim seni :)"

Hı hı gördük yakışıklıyı! Sevmeye bak, oyuncak ayı seviyor sanki! 

Yıllarca ezilen erkeklik gururumuzun gölgesinde, şimdi siz beğendiğiniz erkekler çiftliğinde at koştururken biz bir beğendiğimiz ablaya "güzel" demişiz çok mu yani! 

El insaf! Share

2 yorum :

Hayal Kahvem dedi ki...

Hahha! Kendisiyle dalga geçenleri severim:)
Hoş bir yazı olmuş. Yüreğinize sağlık!

Bertuğ Oymak dedi ki...

@Hayal Kahvem, eğlenmek güzeldir, teşekkürler :)

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
;