8 Nisan 2012 Pazar

SOYUNMA ODASISincaplık, özünde çapkınlık demektir.
Bir sincap, fındık bulabilmek için daldan dala atlar.
Gözlendiğini hissederse hızla koşar, yakalayamazsın.
Sonra aniden durur. Etrafına bakar, çevreyi kolaçan eder.
Bir rakip ya da yeni bir fındık arar.
Fındığı bulduğunda da köşesine çekilir, gizlice yer.
Kabuğunu da bırakır, kaçar.

Bu yüzden sincap, çapkındır. Ya da daha doğru bir deyişle; çapkın adam, sincaptır.

Fakat anladım ki erkekler, iyi bir vücuda sahip olmayı sincaplık için istemiyorlar. Tıpkı bayanların güzel giyinmeyi, makyaj yapıp güzel görünmeyi erkekleri etkilemek için yapmadıkları gibi... Herkes hemcinslerine hava atma peşinde! En etkili yeri de spor salonu soyunma odaları.

En son soyunma odası tecrübesi lise beden eğitimi dersinde kalanlar için hatırlatma yapmak gerekirse; O sizin herkesi aynı tip beyaz don atlet gördüğünüz, tek fark yaratanların aşırı kıllı ya da memelerine toplayıcı gerekecek büyüklükteki oğlanların olduğu "oku istiklal marşını tersten" ergenliğindeki soyunma odaları şimdilerde yerini spartacus yetiştirme çiftliklerine bıraktı. Artık fark, poponun içeri kaçmış gibi küçüklüğü, memelerin şişikliğinde kafanın cücüklük oranı ve baklavaların şerbet miktarı ile ölçülüyor. İyi güzel de, herkes farkını gözümüze gözümüze sokuyor arkadaş! 

Belli az önce elli kilonun altına girmiş, üstüne de chest pressi patlatmış bir abi geçmiş aynanın karşısında memelerini elliyor. Ama ne ellemek. Sıkıyor, elliyor. Şişiriyor, elliyor. Bıraksan kesip, dilim dilim servis edecek o an yanında kim varsa "alın silikon yaparsınız" diyerek. 

Don pantalonu bir dakikada giymiş de, gömleği bir türlü giymiyor herif. Bir gidiyor saçlarını düzeltiyor, bir gidiyor havluyu kirliye atıyor, bir gidiyor su içiyor. Giysene şunu! Yok, illa geçit yapacak soyunma odasında üçgen!

Çıngıraklı yılan gibi hepsi zaten. Ellerinde bir matara, şıkır şıkır sallayıp yerlerini belli ediyorlar. Gözden kaçırmanız imkansız yani. O protein tozu, bir türlü suya karışmıyor arkadaş! Olur da karışırsa ayrı bir seremoni zaten. Yarı çıplak adamlar ordusu toplaşıyor, "haydi şerefe" deyip törenle içiyorlar kokteyli. Sen, elinde plastik bardakta su, bir göbeğine bakıyorsun bir de kaslıların bir araya gelip oluşturduğu üçgenler prizmasına! Geometrik sincaplar!

Hal böyle olunca bu gösterilere daha fazla dayanamayıp, giyindiğim gibi kaçıyorum soyunma odasından. Olur da bir gün benim de iç açılar toplamım 180 olursa, bunu sincaplık için mi kullanırım yoksa hemcinslerime poz mu atarım bilmiyorum ama şu bir gerçek;

Kaslı sincap çok tipsiz be abi!


Share

0 yorum :

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
;