8 Mayıs 2012 Salı

BERTUĞ: SON KISMET AÇICIHanımların dikkatine! 
Kısmet açıcı ayağınıza geldi. 
Genç, güzel, alımlı, bakımlı ablaların kısmeti açılır. 
5 dakikada yapılır, hemen teslim edilir. 

Yahu kime meyil etsem kısmeti açılıyor! Beğendiğim, kısa da olsa bir sohbet içerisinde bulunduğum her ablayı hop, başkası kapıyor! Modern telli baba oldum. Tel bağlamak yerine bir sms atıyorsun, bir aya eski sevgiline dönmen garanti! Yeni birini mi bulmak istedin, biraz da facebook'tan mesajlaşalım o zaman, iki aya kapına gül yağdırırlar. Hele bir de telefonda konuşursak, Türkiye güzeli olsan böyle rağbet görmezsin! 

Konuşuyoruz güzel güzel, komiklikler şakalar... Yeri geliyor görüşüyoruz da güzel güzel, hoş sohbet muhabbet... İki gün sonra haberi geliyor: "durumu ilişkisi var olarak güncellendi" Yahu kim güncelledi, ne ara güncelledi? 

Soruyorsun;
"Hayatımın aşkını buldum" diyor! E biz öbür dünyanın aşkı mıyız? 
Soruyorsun;
"Niyaziyi affettim" diyor! İyi de neden şimdi?
Soruyorsun;
"Artık hemcinslerimle ilgileniyorum" diyor. Yuh!

Herkesin kısmetini açmaktaki performansımı kendime çevirmek için uluslararası bir yardım alayım diye Aşk Çeşmesine uğradım. Her yol Roma'ya çıkıyor ya; "çok değil, kısmeti açılanların yolu benimkiyle kesişsin yeter" deyip gönderdim öpülmüş parayı.Ne oldu dersiniz?

Eski sevgilimle karşılaştım! Hem de Roma'da! Bu mudur yani açılan kısmetim?

Kendime bir hayrım dokunmasam da izdivaç programı tadında hayır işlerim devam ediyor. Geri dönmek istediğiniz eski sevgili, bambaşka bir hayata yol almak istediğiniz yeni sevgili adaylarınız var ise önce bana başvurun. Son kısmet açıcı bertuğ halleder.

Not: Bayilikler verilecektir! Vermeliyim yani. Biri alsın bu laneti üstümden!


Share

0 yorum :

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
;